O mnie

Dowiedz się więcej o mnie i moim doświadczeniu

tłumacz przysięgły

Marcin Kwiatkowski - tłumacz przysięgły języka angielskiego, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości, pod numerem TP/89/16.

Wiedzę teoretyczną z zakresu przekładu, jak i finansów oraz prawa, zdobyłem podczas nauki na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie ukończyłem studia na wydziałach Filologicznym oraz Prawa, Administracji i Ekonomii. Na tej uczelni ukończyłem także podyplomowe studia przekładu.

Obok doświadczenia zawodowego w dziedzinie przekładu języka angielskiego posiadam również profesjonalne doświadczenie w księgowości oraz analizie statystycznej. Dzięki czemu zdobyłem praktyczną wiedzę z dziedzin, których dotyczą wykonywane przeze mnie tłumaczenia.

Regularnie wykonuję zlecenia dla organów wymiaru sprawiedliwości oraz jednostek administracji samorządowej we Wrocławiu jak i na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Do wszystkich zleceń podchodzę z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością oraz z bezwzględnym zachowaniem ustalonych terminów. Współpracuję jedynie z wąską grupą zaufanych tłumaczy.

Zapraszam do korzystania z usług mojej kancelarii.